Fotelik samochodowy Romer Xtensafix Romer Xtensafix - dlaczego warto?

Jest wiele fotelików samochodowych, które często wybierane są przez rodziców. Niektóre kosztują niewiele ponad kilkaset złotych, a cena niektórych przekracza 1000 złotych. Tak jest w przypadku fotelika Romer Xtensafix. Dlaczego więc warto zainteresować się tym modelem, gdy na rynku dostępnych jest mnóstwo tańszych?
Przede wszystkim należy pamiętać, że Romer Xtensafix reprezentuje najnowsze osiągnięcia technologiczne, jeśli chodzi o bezpieczeństwo podróżowania dziecka. Producent dołożył wszelkich starań, by zapewnić małemu podróżnikowi jest lepszą ochronę. Wynika to przede wszystkim z zastosowania aż trzech wariantów mocowania. Dostępny jest system Isofix, V-tether oraz klasyczne pasy samochodowe. Ponadto dziecko do 25 kg może jeździć w zintegrowanej z fotelikiem uprzęży, co nie było do tej pory dostępne (typowe foteliki posiadają uprząż do 18 kg). Ta nowość jest rozwiązaniem bezpieczniejszym niż stosowane samochodowe pasy pasażerskie.
Ponadto fotelik Xtensafix - jako jedyny w tej grupie fotelików -pozwala na zaawansowaną regulację pozycji spoczynkowej. Do tej pory opcja ta była słabo rozwinięta albo nie była dostępna wcale.

Galeria produktu:

romer xtensafix black thunderromer xtensafix chili pepper frontromer xtensafix chili pepperromer xtensafix crown blue frontromer xtensafix crown blue lewyromer xtensafix crown blue profil prawyromer xtensafix crown blueromer xtensafix dark graperomer xtensafix smart zebraromer xtensafix z keep cool cover

Romer Max-Fix - fotelik na miarę XXI wieku

Każdego roku pojawiają się nowe foteliki samochodów. Nie wszystkie jednak są systematycznie ulepszane. Jednak w tym przypadku nie chodzi o Romer MaxFix. Jest to zupełna nowość, która prezentuje zaawansowane rozwiązania, wpływające na jeszcze lepsze bezpieczeństwo dziecka podczas podróżowania oraz jego wygodę.
Fotelik Max-Fix przeznaczony jest dla dzieci od pierwszych dni życia aż do 4 lat. Jest to pierwszy fotelik montowany tyłem do kierunku jazdy, który oferuje jeszcze większy komfort podróżowania. A to wszystko dzięki zwiększeniu powierzchni fotelika, przeznaczonej na nóżki malucha.
Ponadto model MaxFix posiada technologię Rebound Bar, która minimalizuje siłę rotacji w razie uderzenia z przodu oraz z tyłu. Natomiast głębokie i miękko wyściełane boki chronią w razie uderzenia bocznego. Ochronę zwiększa również mocowanie siedziska poprzez system Isofix.
Atutem fotelika jest możliwość regulacji wysokości zagłówka, możliwość regulacji 5-punktowych pasów bezpieczeństwa jednym pociągnięciem, możliwość regulacji pozycji spoczynkowej.

Galeria produktu:

romer max-fix black thunder z wkladka frontromer max-fix black thunder z wkladka lewyromer max-fix black thunder z wkladkaromer max-fix plecyromer max-fix profil lewyromer max-fix profil prawyromer max-fix stone grey bez wkladkiromer max-fix stone grey z wkladka frontromer max-fix stone grey z wkladka lewyromer max-fix stone grey z wkladkaromer max-fix z keep cool cover

Romer VersaFix - dla bezpieczeństwa

Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, zachodzi konieczność przewożenia dzieci w samochodzie do ukończenia 12. roku życia (lub do osiągnięcia przez dziecko masy 36 kg). Choć jeszcze do niedawna wielu rodziców uważało to za przepis niepotrzebny, związany tylko z dodatkowym wydatkiem, dziś wiadomo że tak nie jest. Foteliki samochodowe zapewniają jeszcze większe bezpieczeństwo i minimalizują obrażenia, jakie mogą powstać w razie kolizji drogowych. W wielu przypadkach chronią nie tylko zdrowie, ale również życie.
Wybierając fotelik do samochodu, warto stawiać na sprawdzone, a zarazem innowacyjne rozwiązania. Przykład? Romer VersaFix - jeden z najbardziej nowoczesnych modeli siedzisk samochodowych. Fotelik został zaprezentowany na targach Kind & Jugend 2012.
Romer VersaFix przeznaczony jest do przewozu dzieci w kategorii wagowej 9-18 kg. Jego największym atutem jest połączenie trzech systemów mocowania: Isofix, klasycznych pasów bezpieczeństwa, Isofix+ Toptether. Dzięki temu fotelik można zamontować w każdym samochodzie.

Galeria produktu:

romer versafix black thunderromer versafix chili pepperromer versafix crown blueromer versafix smart zebraromer versafix stone grey frontromer versafix stone grey lewyromer versafix stone greyromer versafix z keep cool cover

Britax Multi Tech 2 - komfortowe rozwiązanie

Foteliki samochodowe muszą być nie tylko bezpieczne. Choć odpowiednia ochrona jest ważna, istotne jest również to, by siedzisko było niezwykle wygodne. Ma to znaczenie nie tylko podczas kilkugodzinnej każdy, ale również krótkiego wypadu na zakupy. Wymagania w zakresie wygody podróżowania zapewnia Britax Multi Tech 2. Jest to fotelik samochodowy, który powstał przede wszystkim z myślą o najbardziej wymagających podróżnikach.

Britax Multi Tech 2 to siedzisko przeznaczone dla pociech z przedziału wagowego 9-25 kg. To zaś powoduje, że fotelik musi być w odpowiedni sposób skonstruowany. I tak jest w istocie. Warto wiedzieć, że istnieje możliwość regulacji wysokości zagłówka oraz regulacji szerokości siedziska. Dzięki temu z łatwością można dopasować fotelik to wzrostu i wagi dziecka. Na uwagę zasługuje również możliwość odchylania oparcia, zapewniając w ten sposób wygodną pozycję do spania.

W foteliki Britax Multi Tech 2 na komfort wpływa również miękkie obicie, wykonane z „oddychających” materiałów. A dodatkowo możliwość zmiany tapicerki na wersję letnią lub wersję Keep Cooll stanowi jeszcze jedną zaletę.

Britax Multi Tech 2

Britax Max Way a zapewnianie komfortu w czasie jazdy

Wiadomo, że spędzenie kilku godzin w foteliku samochodowym może wiązać się z dyskomfortem. Tym bardziej, że dzieci są szczególnie wyczulone na tym punkcie. Dlatego też, wybierając odpowiednie siedzisko, trzeba kierować się również wygodą podróżowania. W tej kwestii na zainteresowanie zasługuje Britax Max Way - fotelik samochodowy, który jest doceniany przez małych podróżników. Jest to siedzisko dość uniwersalne, bo przeznaczone dla dzieci w przedziale wagowym 9-25 kg. Oznacza to, że Britax Max Way posłuży nawet dzieciom w wieku przedszkolnym. Taka uniwersalność wymusza jednak odpowiednią konstrukcję siedziska, co właśnie ten model spełnia idealnie.

Przede wszystkim uwagę zwraca możliwość regulacji wysokości zagłówka. Dzięki temu siedzisko można dopasować do wzrostu dziecka. Ponadto wygodę zapewnia możliwość odchylenia oparcia, pozwalając w ten sposób na wygodny wypoczynek. Komfort zwiększa również miękkie obicie, które sprawia, że siedzenie w foteliku nie jest uciążliwe.

Jeżeli więc poszukujemy naprawdę komfortowych rozwiązań, fotelik Britax Max Way sprawdzi się znakomicie.

Britax Max Way

Foteliki Samochodowe

Fotelik samochodowy Britax Evolva 1-2-3

Przedział wagowy: 9-36 kg

Przedział wiekowy: 9 Miesięcy - 12 Lat

Fotelik, który rośnie wraz z dzieckiem — ergonomiczne wzornictwo zapewnia najwyższy komfort zarówno dla mniejszych dzieci o wadze 9 kg jak i dla większych do 36 kg.

Dla dzieci od 9 do 18 kg jest stosowany zintegrowany pięciopunktowy system pasów bezpieczeństwa. Dziecko od 15 do 36 kg przypina się w foteliku przy pomocy trzypunktowego pasa bezpieczeństwa.

Główne cechy fotelika

 • Fotelik rośnie wraz z dzieckiem stosowny dla dzieci od 9 do 36 kg (około od 9 mies. do 12 lat)
 • Ochrona w razie uderzenia bocznego
 • Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z regulacją jednym pociągnięciem
 • Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z regulacją jednym pociągnięciem dla dzieci od 9 do 18 kg
 • Specjalne wkładki naramienne
 • Przy podwyższonym zagłówku kształt fotelika zapewnia prawidłowe prowadzenie pasa biodrowego
 • Przy podwyższonym zagłówku, prowadnica pasa fotelika zapewnia prawidłowe prowadzenie pasa barkowego
 • Pozycja wyprostowana lub odchylona
 • Wysuwany uchwyt na napój i przekąskę
 • System gumowych uchwytów na pasy ułatwia zdjęcie i posadzenie dziecka w foteliku
 • Miękkie i dające się łatwo wyprać obicie
 • Regulowany zagłówek i pasy łatwa jednoręczna regulacja z przodu
 • Instalacja trzypunktowego pasa bezpieczeństwa

Galeria produktu:

001

Fotelik samochodowy Britax Evolva 1-2-3 Plus

Przedział wagowy: 9-36 kg

Przedział wiekowy: 9 Miesięcy - 12 Lat

EVOLA 1-2-3 plus ze swoim innowacyjnym ergonomicznym wzornictwem dopasowuje się potrzeb dziecka i rośnie wraz z nim.
Do zalet fotelika Britax EVOLVA 1-2-3 Plus dochodzi dodatkowa wygoda i bezpieczeństwo. Mechanizm Click & Safe™ jest idealnym rozwiązaniem w kwestii bezpieczeństwa. Wyraźne wielokrotne "kliknięcia" oznaczają, ze system pasów jest wyregulowany odpowiednio do dziecka.

Główne cechy fotelika

 • Fotelik rośnie wraz z dzieckiem stosowny dla dzieci od 9 do 36 kg (około od 9 mies. do 12 lat)
 • Słyszalny system Click & Safe do zapinania pasów jest zaprojektowany w celu zapewnienia bezpieczeństwa dziecka w foteliku
 • Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z regulacją jednym pociągnięciem
 • Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z regulacją jednym pociągnięciem dla dzieci od 9 do 18 kg
 • Ochrona w razie uderzenia bocznego
 • Specjalne wkładki naramienne
 • Przy podwyższonym zagłówku kształt fotelika zapewnia prawidłowe prowadzenie pasa biodrowego
 • Pozycja wyprostowana lub odchylona
 • Wysuwany uchwyt na napój i przekąskę
 • System gumowych uchwytów na pasy ułatwia zdjęcie i posadzenie dziecka w foteliku
 • Regulowany zagłówek i pasy łatwa jednoręczna regulacja z przodu
 • Przy podwyższonym zagłówku, prowadnica pasa fotelika zapewnia prawidłowe prowadzenie pasa barkowego
 • Szybko zdejmowane obicie bez zbędnego wysuwania i wsuwania pasów
 • Miękkie i dające się łatwo wyprać obicie
 • Instalacja trzypunktowego pasa bezpieczeństwa
 • Regulowane ściany boczne
001

Fotelik samochodowy Britax FIRST CLASS plus

Przedział wagowy: 0-18 kg

Przedział wiekowy: 0 Miesięcy - 4 Lat

FIRST CLASS plus łączy w sobie możliwość montażu w kierunku przeciwnym do kierunku jazdy (od urodzenia do 13 kg) z montażem w kierunku zgodnym z kierunkiem jazdy (9 do 18 kg), dzięki czemu nadaje się do używania dla dzieci w wieku do 4 lat.

Główne cechy fotelika

 • Ustawienie tyłem do kierunku jazdy dla niemowląt (od urodzenia do 13 kg)
 • Słyszalny system Click & Safe do zapinania pasów jest zaprojektowany w celu zapewnienia bezpieczeństwa dziecka w foteliku
 • Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z regulacją jednym pociągnięciem
 • Unikalny system kontroli nachylenia do przodu redukuje przemieszczanie się dziecka do przodu w foteliku
 • Specjalne wkładki naramienne
 • Pięć stopni odchylenia (kiedy jest ustawiony zgodnie z kierunkiem jazdy)
 • Wkładka dla niemowląt jest w 100% bawełniana zapewniając dziecku dodatkowy komfort i wsparcie. Można jej używać od urodzenia do 8 kg
 • Rozszerzony stopień odchylenia i wkładka dla niemowląt tworzą bardziej naturalną pozycję do spania (tyłem do kierunku jazdy)
 • System napinania pasa umożliwia łatwą instalację
 • Ochrona w razie uderzenia bocznego
 • Węższa baza siedzenia dostosowana do profilowanych siedzeń samochodowych
 • Dwie opcje przeprowadzania pasa bezpieczeństwa (w przypadku ustawienia przodem do kierunku jazdy)
 • System gumowych uchwytów na pasy ułatwia zdjęcie i posadzenie dziecka w foteliku
 • Szybko zdejmowane obicie bez zbędnego wysuwania i wsuwania pasów
 • Miękkie i dające się łatwo wyprać obicie
 • Instalacja trzypunktowego pasa bezpieczeństwa, przy ustawieniu tyłem i przodem do kierunku jazdy

Galeria produktu:

001

Fotelik samochodowy Romer Baby Safe Sleeper

Przedział wagowy: 0-10 kg

Przedział wiekowy: 0 Miesięcy - 6 Miesięcy

Fotelik Romer Baby-safe Sleeper: nowa kołyska, która dzięki płaskiej pozycji do leżenia zapewnia bezpieczny i ergonomiczny transport niemowlęcia zarówno w samochodzie jak i jako system podróżny. Podróżujecie z niemowlęciem zawsze bezpiecznie, wygodnie i dobrze chronieni. Absorbująca energie wyściółka zapewnia pełną osłonę wokół noworodka. Masywna skorupa wraz z pałąkiem ustawionym w pozycji pionowej stanowią w razie potrzeby ochronę przy dachowaniu.

Główne cechy fotelika

 • Pełny system do przewożenia niemowląt na leżąco najzdrowszy sposób dla dzieci na dłuższe podróże
 • Pełna obudowa i rotacja w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara dla maksymalnego bezpieczeństwa
 • Energy absorbing interior for 360° body protection
 • Regulowane oparcie
 • Pasujący do wózków Britax, które posiadają system CLICK & GO
 • Mechanizm pozwalający jedną ręką przy łączeniach z Systemem Podróżnym
 • Idealny dla niemowląt przedwcześnie urodzonych
 • Komfortowe obicie wnętrza miękkie w dotyku, łatwo się zdejmuje do prania
 • Składany daszek
 • Zdejmowane okrycie
 • Trzypunktowe pasy bezpieczeństwa
 • Instalacja trzypunktowego pasa bezpieczeństwa

 

Galeria produktu:

001

Fotelik samochodowy Romer Baby Safe Plus 2

Przedział wagowy: 0-13 kg

Przedział wiekowy: 0 Miesięcy - 12/15 Miesięcy

Fotelik Romer Babe Safe Plus 2 zapewnia idealne i najbezpieczniejsze rozwiązanie podróżne dla dziecka, już od chwili jego urodzenia. Dziecko jest zabezpieczone pięciopunktowymi pasami bezpieczeństwa; a głębokie, miękko wyścielane ściany boczne i zagłówek uzupełniają jego bezpieczeństwo i wygodę. Nasza nowa technologia D-SIP została zastosowana po obu stronach nosidełka dla niemowląt zapewniając dziecku najwyższa ochronę w razie uderzenia bocznego. Wysokość zagłówka i pasów bezpieczeństwa można łatwo wyregulować z przodu, podczas gdy opatentowany zintegrowany system regulacji umożliwia ułożenie do pozycji lezącej dla noworodków.

Główne cechy fotelika

 • Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z regulacją jednym pociągnięciem
 • Technologia D-SIP zapewniająca najwyższą ochronę w razie uderzenia bocznego
 • Idealne do użycia z większością wózków BRITAX
 • Zatwierdzone do użytku w samolotach – certyfikat TUV w zakresie podróży powietrznych
 • Zintegrowany system regulacji w różnych pozycjach dla siedzenia, wypoczynku i spania
 • Głębokie, miękko wyściełane ściany boczne dla bezpieczeństwa i wygody dziecka
 • Daszek przeciwsłoneczny i ochrona przed wiatrem z ochroną UV 50+
 • Uchwyt nosidełka regulowany w trzech zakresach
 • Miękko wyściełane, dające się łatwo uprać i szybko zdejmowane obicie
 • Regulowany zagłówek i system pasów bezpieczeństwa z łatwą jednoręczną regulacją z przodu
 • Wygięta podstawa do kołysania lub karmienia
 • Wkładki naramienne dla wygody dziecka
 • Instalacja na Bazie na Pasie i Bazie ISOFIX
 • Instalacja trzypunktowego pasa bezpieczeństwa

Galeria produktu:

001

Fotelik samochodowy Romer Babe Safe Plus II SHR

Przedział wagowy: 0-13 kg

Przedział wiekowy: 0 Miesięcy - 12/15 Miesięcy

Fotelik Romer Babe Safe Plus II SHR: posiada wszystkie rozwiązania bezpieczeństwa i wygody, które może zaoferować BABY-SAFE plus II. Dodatkowo, zintegrowane adaptery umożliwiają prosty montaż na wózkach BRITAX, w tym system CLICK & GO, a innowacyjny przycisk obsługi pałąka jedna ręka (SHR) zapewnia proste zdjęcie wózka przy użyciu tylko jednej ręki. Miękki obszar uchwytu nosidełka dla niemowląt sprawia, ze jego noszenie na ramieniu jest wygodniejsze.
Podobnie jak BABY-SAFE plus II, tak i nosidełko dla niemowląt zapewnia dziecku idealna ochronę podczas podróży, jeśli podłączane jest do Bazy na Pasy lub Bazy ISOFIX.

Główne cechy fotelika

 • Technologia D-SIP zapewniająca najwyższą ochronę w razie uderzenia bocznego
 • Mechanizm pozwalający jedną ręką przy łączeniach z Systemem Podróżnym
 • Idealne do użycia z większością wózków BRITAX które posiadają system CLICK & GO
 • Zatwierdzone do użytku w samolotach – certyfikat TUV w zakresie podróży powietrznych
 • Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z regulacją jednym pociągnięciem
 • Zintegrowany system regulacji w różnych pozycjach dla siedzenia, wypoczynku i spania
 • Głębokie, miękko wyściełane ściany boczne dla bezpieczeństwa i wygody dziecka
 • Idealne do użycia z większością wózków BRITAX które posiadają system CLICK & GO
 • Zintegrowane adaptery umożliwiające montaż na większości wózków BRITAX dzięki funkcji CLICK & GO
 • Miękki obszar uchwytu dla wygodnego noszenia
 • Daszek przeciwsłoneczny i ochrona przed wiatrem z ochroną UV 50+
 • Uchwyt nosidełka regulowany w trzech zakresach
 • Miękko wyściełane, dające się łatwo uprać i szybko zdejmowane obicie
 • Wygięta podstawa do kołysania lub karmienia
 • Wkładki naramienne dla wygody dziecka
 • Instalacja za pomocą trzypunktowych pasów bezpieczeństwa
 • Instalacja na Bazie na Pasie i Bazie ISOFIX
 • Regulowany zagłówek i system pasów bezpieczeństwa z łatwą jednoręczną regulacją z przodu

Galeria produktu:

001

Fotelik samochodowy Romer Trifix

Przedział wagowy: 9-18 kg

Przedział wiekowy: 9 Miesięcy - 4 Lata

Fotelik Romer Trifix: najnowsza seria najbezpieczniejszych i najbardziej estetycznych fotelików dla grupy 1.

Zatwierdzone do użytku w każdym pojeździe z systemem ISOFIX oraz punktami mocowania TopTether foteliki TRIFIX to pierwsze foteliki samochodowe wyposażone w rewolucyjny system mocowania ISOFIX+, będący naszą najnowszą innowacją w dziedzinie zarządzania energią powstałą w czasie wypadku. Połączenie opatentowanego systemu V-Tether i systemu antyprzechyleniowego znacznie redukuje ruch do przodu i ruch obrotowy, co gwarantuje pełną ochronę dziecka.

Warto zaznaczyć, że Romer Trifix to nie tylko i wyłącznie bezpieczeństwo. To również łatwość w obsłudze. Jak się okazuje - te foteliki samochodowe zostały wyposażone w system ISOFIX. Dzięki temu jest możliwe bardzo dobre zakotwiczenie fotelika dziecięcego bezpośrednio w punktach mocowania ISOFIX pojazdu. Dodatkowo system V-Tether wpina się w kolejny punkt mocowania. Wszystko to zapewnia doskonałe bezpieczeństwo i komfort podróżowania.

Oprócz głębokich, miękko wyściełanych ścian bocznych zainstalowaliśmy też dodatkowe zabezpieczenia w postaci innowacyjnej, pochłaniającej energię technologii Sl-Pad, gwarantującej wyjątkową ochronę przy zderzeniach bocznych.

Główne cechy fotelika

 • Zaczepy ISOFIX składają się dla łatwego przechowywania,
 • Wiele pozycji spoczynkowych - możliwość regulacji bez zakłócania snu dziecka,
 • Szybko zdejmowane obicie, bez zbędnego wysuwania i wsuwania pasa przytrzymującego dziecko,
 • Miękkie obicie można zdjąć w celu wyprania,
 • Wkładki naramienne ograniczają ruch dziecka do przodu w przypadku zderzenia,
 • Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z regulacją opartą na jednym pociągnięciu,
 • Zagłówek i pasy wewnętrzne z regulacją wysokości; możliwość regulacji jedną ręką; bez przewlekania pasów,
 • Wskaźniki informują, źe haki ISOFIX są zaczepione,
 • Wskaźnik sygnalizuje prawidłowe zainstalowanie pasa Top Tether,
 • Zwalnianie złącza ISOFIX - łatwe zwalnianie od przodu,
 • Prowadnice ISOFIX - ułatwiają montaż i zabezpieczają wnętrze pojazdu,
 • System gumowych uchwytów na pasy przytrzymujących dziecko ułatwia sadzanie i wyjmowanie dziecka z fotelika,
 • Sprzączka pozostaje z przodu, co ułatwia sadzanie dziecka w foteliku,
 • Montaż z ISOFIX,
 • ISOFIX+ - zaawansowany system ISOFIX umożliwia bezpośrednie mocowanie w punktach mocowania ISOFIX i Top Tether samochodu,
 • V-Tether - nowsza wersja systemu top tether, która doskonale pochłania energię uderzenia,
 • Top Tether stanowi trzeci punkt mocowania, ograniczający ruch obrotowy fotelika,
 • System antyprzechyleniowy ogranicza ruch dziecka do przodu w przypadku zderzenia,
 • Technologia Sl-Pad zapewniająca najwyższą ochronę przy zderzeniach bocznych,
 • Głębokie, miękko wyściełane ściany boczne zapewniają doskonałą ochronę przy zderzeniach bocznych,
 • Ochrona przy zderzeniach bocznych.

Galeria produktu:

romer-trifix001romer-trifix002romer-trifix003romer-trifix004

Fotelik samochodowy Romer Baby Safefix Plus

Przedział wagowy: 9-18 kg

Przedział wiekowy: 9 Miesięcy - 4 Lata

Fotelik Romer Safefix Plus: Optymalna i pełna ochrona oraz komfort. System ISOFIX lachy fotelik z punktami mocowania ISOFIX w pojeździe. Jedyny w swoim rodzaju system zabezpieczający przed przechyleniem w polaczeniu ze wspornikiem zapobiega przechylaniu się i obracaniu oraz zmniejsza w razie wypadku ryzyko przemieszczenia się głowy i obciążenia.

Główne cechy fotelika

 • Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z regulacją
 • System antyprzechyleniowy redukuje przemieszczanie się dziecka do przodu w foteliku
 • Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z regulacją jednym pociągnięciem
 • Ochrona w razie uderzenia bocznego
 • Wskaźniki informują, że ISOFIX jest prawidłowo zamontowany
 • Specjalne wkładki naramienne
 • Regulowany zagłówek i pasy łatwa jednoręczna regulacja z przodu
 • Podpórka daje dodatkową stabilność
 • Cztery stopnie odchylenia
 • System gumowych uchwytów na pasy ułatwia zdjęcie i posadzenie dziecka w foteliku
 • Szybko zdejmowane obicie bez zbędnego wysuwania i wsuwania pasów
 • Miękkie i dające się łatwo wyprać obicie
 • Kanały wentylacyjne z tyłu wspomagające cyrkulację powietrza
 • Opcja do instalacji z trzypunktowym pasem bezpieczeństwa

Galeria produktu:

001

Fotelik samochodowy Romer Safefix Plus TT

Przedział wagowy: 9-18 kg

Przedział wiekowy: 9 Miesięcy - 4 Lata

Fotelik Romer Safefix Plus TT: System ISOFIX lachy nowy SAFEFIX plus TT z punktami mocowania ISOFIX w pojeździe i zmniejsza w razie wypadku ryzyko przemieszczania się głowy oraz obciążenia. Dodatkowa stabilizacje zapewnia dodatkowy pas, tak zwany TopTether, łączący zamontowany systemem ISOFIX fotelik z pojazdem i w ten sposób zapobiegający przechyleniu i obróceniu się. Wspornik nie jest potrzebny.

Główne cechy fotelika

 • Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z regulacją
 • System antyprzechyleniowy redukuje przemieszczanie się dziecka do przodu w foteliku
 • Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z regulacją jednym pociągnięciem
 • Ochrona w razie uderzenia bocznego
 • Top tether stanowi trzeci punkt mocowania, ograniczając obrotowy ruch fotelika
 • Wskaźniki informują, że ISOFIX jest prawidłowo zamontowany
 • Specjalne wkładki naramienne
 • Regulowany zagłówek i pasy łatwa jednoręczna regulacja z przodu
 • Cztery stopnie odchylenia
 • System gumowych uchwytów na pasy ułatwia zdjęcie i posadzenie dziecka w foteliku
 • Szybko zdejmowane obicie bez zbędnego wysuwania i wsuwania pasów
 • Miękkie i dające się łatwo wyprać obicie
 • Kanały wentylacyjne z tyłu wspomagające cyrkulację powietrza

Galeria produktu:

001

Fotelik samochodowy Romer Duo Plus

Przedział wagowy: 9-18 kg

Przedział wiekowy: 9 Miesięcy - 4 Lata

Fotelik Romer Duo Plus: może być używany zarówno z systemem ISOFIX jak i klasycznie z trzypunktowym pasem bezpieczeństwa. System ISOFIX lachy fotelik z punktami mocowania ISOFIX w pojeździe zaś system zabezpieczający przed przechyleniem zapobiega przechylaniu się i obracaniu oraz zmniejsza w razie wypadku ryzyko przemieszczenie się głowy i obciążenia.

Główne cechy fotelika

 • Ochrona w razie uderzenia bocznego
 • Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z regulacją
 • Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z regulacją jednym pociągnięciem
 • Wskaźniki informują, że ISOFIX jest prawidłowo zamontowany
 • System antyprzechyleniowy redukuje przemieszczanie się dziecka do przodu w foteliku
 • Miękko wyściełane, dające się łatwo uprać i szybko zdejmowane obicie
 • Opcja do instalacji z punktami łączącymi ISOFIX
 • Wiele stopni odchylenia fotelik reguluje się nie niepokojąc niepotrzebnie dziecka
 • Kanały wentylacyjne z tyłu wspomagające cyrkulację powietrza
 • Specjalne wkładki naramienne
 • Opcja do instalacji z trzypunktowym pasem bezpieczeństwa
 • Regulowany zagłówek i pasy

Galeria produktu:

001

Fotelik samochodowy Romer King Plus

Przedział wagowy: 9-18 kg

Przedział wiekowy: 9 Miesięcy - 4 Lata

Fotelik Romer King Plus: oferuje jeszcze więcej zalet niż KING, choć i ten zapewnia szereg. atrakcyjnych funkcji. Profil nowej generacji fotelików jest zaokrąglony dzięki. większej skorupie siedziska, która oferuje więcej miejsca rosnącemu dziecku.

Romer King Plus - komfort podróży

Każdy rodzic chce, by jego pociecha bezpiecznie podróżowała. W związku z tym wszyscy dbają o to, by kupić jak najlepszy fotelik, przeznaczony do przewożenia dziecka. Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, iż tylko najwyższej jakości produkty sprawdzą się bardzo dobrze. Dlatego warto kupić Romer King Plus.

Można powiedzieć, że ten fotelik dla dziecka to „pierwsza liga”, w jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Co więcej – charakteryzuje go całkowity komfort, innowacyjne rozwiązania. Dodatkowo łatwa obsługa oraz stabilność montażu powoduje, iż Romer King Plus cieszy się dużą popularnością na całym świecie. Warto zaznaczyć, iż w tym foteliku jest zastosowany unikalny system napinania pasów - Odchylić-Zapiąć pas-Gotowe. Ponadto siedzisko można ustawić na kilka różnych sposobów (od pionowej do pozycji do pozycji do spania). Warto na zakończenie dodać, że Romer King Plus zapewnia optymalną ochronę dziecka w przypadku bocznego uderzenia, dzięki głębokim i miękkim ściankom bocznym. Swobodna regulacja pasów oraz zagłówka umożliwia właściwe ustawienie. Wszystko jest tak zaprojektowane, by nasza pociecha mogła komfortowo podróżować.

Główne cechy fotelika

 • System napinania pasów dla lepszego naciągnięcia pasów
 • Siedzisko odchyla się do przodu dla łatwiejszej instalacji
 • Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z regulacją jednym pociągnięciem
 • Ochrona w razie uderzenia bocznego
 • Specjalne wkładki naramienne
 • Regulowany zagłówek i pasy łatwa jednoręczna regulacja z przodu
 • Cztery stopnie odchylenia
 • Szybko zdejmowane obicie bez zbędnego wysuwania i wsuwania pasów
 • Miękkie i dające się łatwo wyprać obicie
 • System gumowych uchwytów na pasy ułatwia zdjęcie i posadzenie dziecka w foteliku
 • Kanały wentylacyjne z tyłu wspomagające cyrkulację powietrza
 • Instalacja trzypunktowego pasa bezpieczeństwa

Romer King Plus - fotelik, w który warto zainwestować

Firma Romer, jako mająca doświadczenie w zakresie produkcji fotelików samochodowych, doskonale wie, w jaki sposób spełnić oczekiwania rodziców i ich dzieci w zakresie wygody i bezpieczeństwa podróżowania. Dowód? Fotelik samochodowy Romer King Plus. Jest to model, który cieszy się ogromną popularnością, mimo że nie należy do najtańszych rozwiązań. Ale czy biorąc pod uwagę najwyższe standardy bezpieczeństwa, można oszczędzać na ochronie i wygodzie dziecka?

Romer King Plus oferuje dzieciom oraz ich rodzicom wszystko to, co najlepsze. Przede wszystkim trzeba podkreślić, że jest to siedzisko przeznaczone dla dzieci z przedziału wiekowego 9-18 kg. Jeden fotelik może więc posłużyć niemowlakowi, a potem starszemu dziecku - do momentu ukończenia 4 lat. Jednak to nie jedyna zaleta, która sprawia, że w fotelik Romer King Plus warto zainwestować. Na korzyść przemawia również łatwy i szybki sposób instalacji. Dla zwiększonej pewności prawidłowości instalacji fotelika, został stworzony innowacyjny system zapinania pasów - odchylić siedzisko i zapiąć pas. W efekcie napięcie pasów jest maksymalne.Galeria produktu:

001

Fotelik samochodowy Romer Eclipse

Przedział wagowy: 9-18 kg

Przedział wiekowy: 9 Miesięcy - 4 Lata

Fotelik Romer Eclipse: idealne rozwiązanie, gdy dysponujemy ograniczona przestrzenia na montaż fotelika dziecięcego (tzn. w samochodach trzydrzwiowych lub małych). Skierowany zgodnie z kierunkiem jazdy fotelik optymalnie chroniący przed uderzeniem bocznym można przestawiać w wiele pozycji. Rozpórka zmniejsza w razie wypadku ryzyko przemieszczania się głowy, zaś głębokie, wyścielane ścianki boczne optymalnie chronią przed bocznymi uderzeniami.

Główne cechy fotelika

 • Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z regulacją jednym pociągnięciem
 • Ochrona w razie uderzenia bocznego
 • Unikalny system kontroli nachylenia do przodu redukuje przemieszczanie się dziecka do przodu w foteliku
 • Zatwierdzone do użytku w samolotach – certyfikat TUV w zakresie podróży powietrznych
 • Specjalne wkładki naramienne
 • System napinania pasa umożliwia łatwą instalację
 • Węższa baza siedzenia dostosowana do profilowanych siedzeń samochodowych
 • Miękkie i dające się łatwo wyprać obicie
 • Instalacja trzypunktowego pasa bezpieczeństwa lub dwupunktowego pasa biodrowego
 • Wiele stopni odchylenia fotelik reguluje się nie niepokojąc niepotrzebnie dziecka
 • System gumowych uchwytów na pasy ułatwia zdjęcie i posadzenie dziecka w foteliku
 • Instalacja trzypunktowego pasa bezpieczeństwa

Galeria produktu:

001

Fotelik samochodowy Romer Kidfix Sict

Przedział wagowy: 5-36 kg

Przedział wiekowy: 4 Lata - 12 Lat

Fotelik Romer Kidfix Sict: Side Impact Cushion Technology (SICT) składa się z napełnionych powietrzem poduszek kontrolujących energię, która redukuje dziecku znajdującemu się w foteliku energię powstającą na skutek uderzenia bocznego o ponad 25%*. Bezpieczny i wygodny KIDFIX SICT dla starszych dzieci z systemem ISOFIT lachy fotelik z punktami mocowania ISOFIX w pojeździe i zapewnia jeszcze większa ochronę. Następnie dziecko przypina się w foteliku przy pomocy trzypunktowego pasa bezpieczeństwa. Fotelik można stosować również bez elementów zatrzaskowych ISOFIT tylko za pomocą trzypunktowego pasa bezpieczeństwa.

Główne cechy fotelika

 • System ISOFIT mocuje fotelik bezpośrednio do punktów łączących ISOFIX w samochodzie
 • Napełnione powietrzem poduszki kontrolujące powietrze ulegają kompresji pochłaniając w ten sposób siły uderzenia
 • Prowadnice pasa prawidłowo ustalają pas biodrowy i barkowy ponad ramieniem i biodrami
 • Łatwy dostęp do prowadnic przeprowadzania pasów
 • Łatwe do transportu między samochodami
 • Regulowane oparcie dla bezpiecznej instalacji w szerokiej gamie samochodów
 • Jedenastostopniowa regulacja wysokości zagłówka
 • System ISOFIT mocuje fotelik bezpośrednio do punktów łączących ISOFIX w samochodzie
 • Zabezpieczone systemem ISOFIT, foteliki nie wymagają zabezpieczania pasami, kiedy nie są używane
 • Wyciągany klin zapewnia odchylenie
 • Miękkie i dające się łatwo wyprać obicie
 • Wskaźniki informują, że ISOFIT jest prawidłowo zamontowany
 • Napełnione powietrzem poduszki kontrolujące powietrze ulegają kompresji pochłaniając w ten sposób siły uderzenia
 • Zabezpieczone systemem ISOFIT foteliki nie wymagają zabezpieczania pasami, kiedy nie są używane
 • Fotelik rośnie wraz z dzieckiem stosowny dla dzieci od 15 do 36 kg (ok. 4-12 lat)

Galeria produktu:

001

Fotelik samochodowy Romer Kid Plus Sict

Przedział wagowy: 15-36 kg

Przedział wiekowy: 4 Lata - 12 Lat

Fotelik Romer Kid Plus Sict: Side Impact Cushion Technology (SICT) składa się z napełnionych powietrzem poduszek kontrolujących energię, która redukuje dziecku znajdującemu się w foteliku energię powstającą na skutek uderzenia bocznego o ponad 25%*. Należy pamiętać, że poduszki nie działają jak poduszki powietrzne i nie wymagają konserwacji. Trzypunktowy pas bezpieczeństwa jest prawidłowo przełożony przez ramię i biodro dziecka, z dala od szyi i brzucha. Dzięki regulowanemu zagłówkowi, który zapewnia wsparcie i wygodę, fotelik rośnie wraz z dzieckiem.

Główne cechy fotelika

 • Trzy regulowane szerokości obszar siedziska rośnie wraz z dzieckiem
 • Napełnione powietrzem poduszki kontrolujące powietrze ulegają kompresji pochłaniając w ten sposób siły uderzenia
 • Prowadnice pasa prawidłowo ustalają pas biodrowy i barkowy ponad ramieniem i biodrami
 • Instalacja trzypunktowego pasa bezpieczeństwa
 • Łatwy dostęp do prowadnic przeprowadzania pasów
 • Regulowane oparcie dla bezpiecznej instalacji w szerokiej gamie samochodów
 • Łatwe do transportu między samochodami
 • Jedenastostopniowa regulacja wysokości zagłówka
 • Wyciągany klin zapewnia odchylenie
 • Napełnione powietrzem poduszki kontrolujące powietrze ulegają kompresji pochłaniając w ten sposób siły uderzenia
 • Miękkie i dające się łatwo wyprać obicie
 • Możliwość osobnego przechowywania siedziska i oparcia
 • Fotelik rośnie wraz z dzieckiem stosowny dla dzieci od 15 do 36 kg (ok. 4-12 lat)

Galeria produktu:

001

Fotelik samochodowy Romer Kidfix

Przedział wagowy: 15-36 kg

Przedział wiekowy: 4 Lata - 12 Lat

Fotelik Romer Kidfix: Bezpieczny i wygodny KIDFIX dla starszych dzieci z systemem ISOFIT lachy fotelik z punktami mocowania ISOFIX w pojeździe i zapewnia jeszcze większa ochronę. Następnie dziecko przypina się w foteliku przy pomocy trzypunktowego pasa bezpieczeństwa. Fotelik można stosować również bez elementów zatrzaskowych ISOFIT tylko za pomocą trzypunktowego pasa bezpieczeństwa.

Główne cechy fotelika

 • System ISOFIT mocuje fotelik bezpośrednio do punktów łączących ISOFIX w samochodzie
 • Prowadnice pasa prawidłowo ustalają pas biodrowy i barkowy ponad ramieniem i biodrami
 • Ochrona w razie uderzenia bocznego
 • Wskaźniki informują, że ISOFIX jest prawidłowo zamontowany
 • Jedenastostopniowa regulacja wysokości zagłówka
 • Regulowane oparcie
 • Wyciągany klin zapewnia odchylenie

Galeria produktu:

001

Fotelik samochodowy Romer Kid Plus

Przedział wagowy: 15-36 kg

Przedział wiekowy: 4 Lata - 12 Lat

Fotelik Romer Kid Plus: Specjalny zagłówek z szerokimi ścianami bocznymi oraz pełna osłoną ramion zapewniają mniejszym i większym dzieciom optymalna ochronę w razie uderzenia bocznego. Pas przebiega zawsze przy ciele, ponieważ siedzisko można dostosować optymalnie do bioder dziecka.

Główne cechy fotelika

 • Przy podwyższonym zagłówku, prowadnica pasa fotelika zapewniam prawidłowe prowadzenie pasa barkowego
 • Trzy regulowane szerokości obszar siedziska rośnie wraz z dzieckiem
 • Ochrona w razie uderzenia bocznego
 • Łatwy dostęp do prowadnic przeprowadzania pasów
 • Regulowane oparcie dla bezpiecznej instalacji w szerokiej gamie samochodów
 • Fotelik rośnie wraz z dzieckiem stosowny dla dzieci od 15 do 36 kg (ok. 4-12 lat)
 • Wyciągany klin zapewnia odchylenie
 • Możliwość osobnego przechowywania siedziska i oparcia
 • Łatwe do transportu między samochodami
 • Miękkie i dające się łatwo wyprać obicie
 • Instalacja trzypunktowego pasa bezpieczeństwa

Galeria produktu:

001

Fotelik samochodowy Romer Kid

Przedział wagowy: 15-36 kg

Przedział wiekowy: 4 Lata - 12 Lat

Fotelik Romer Kid: Wyściełany zagłówek z szerokimi ścianami bocznymi zapewniają dziecku wygodę w czasie snu. Pas biodrowy prowadzony jest blisko ciała przez biodra dziecka, zaś pas poprzeczny prowadzony przez uchwyt przebiega pewnie i wygodnie przez ramie dziecka.

Główne cechy fotelika

 • Ochrona w razie uderzenia bocznego
 • Przy podwyższonym zagłówku, prowadnica pasa fotelika zapewniam prawidłowe prowadzenie pasa barkowego
 • Instalacja trzypunktowego pasa bezpieczeństwa
 • Łatwy dostęp do prowadnic przeprowadzania pasów
 • Regulowane oparcie dla bezpiecznej instalacji w szerokiej gamie samochodów
 • Wyciągany klin zapewnia odchylenie
 • Możliwość osobnego przechowywania siedziska i oparcia
 • Miękkie i dające się łatwo wyprać obicie
 • Fotelik rośnie wraz z dzieckiem stosowny dla dzieci od 15 do 36 kg (ok. 4-12 lat)
 • Łatwe do transportu między samochodami

Galeria produktu:

001

Fotelik samochodowy Romer Adventure

Przedział wagowy: 15-36 kg

Przedział wiekowy: 4 Lata - 12 Lat

Fotelik Romer Adventure: Ten lekki fotelik z optymalna ochrona przed uderzeniem bocznym może być stosowany od pierwszego roku przedszkola aż po okres szkolny. Dzięki zagłówkowi, którego wysokość można regulować w 11 stopniach, fotelik dopasowuje się do rozmiaru dziecka. Trzypunktowy pas bezpieczeństwa jest idealnie prowadzony przez biodra i barki dziecka.

Główne cechy fotelika

 • Ochrona w razie uderzenia bocznego
 • Przy podwyższonym zagłówku, kształt fotelika zapewnia prawidłowe prowadzenie pasa biodrowego
 • Przy podwyższonym zagłówku, prowadnica pasa fotelika zapewniam prawidłowe prowadzenie pasa barkowego
 • Łatwy dostęp do prowadnic przeprowadzania pasów
 • Jedenastostopniowa regulacja wysokości zagłówka
 • Regulowane oparcie dla bezpiecznej instalacji w szerokiej gamie samochodów
 • Wysuwany uchwyt na napój i przekąskę
 • Miękkie i dające się łatwo wyprać obicie
 • Instalacja trzypunktowego pasa bezpieczeństwa
 • Fotelik rośnie wraz z dzieckiem stosowny dla dzieci od 15 do 36 kg (ok. 4-12 lat)
 • Łatwe do transportu między samochodami

Galeria produktu:

001
Akcesoria Foteliki

Specjalna mata

Fotelik DUO plus jest dopuszczony do użycia w różnych samochodach różnych producentów jedynie, jeśli do fotelika włożono wyściełanie z pianki. Odpowiedni producenci i modele samochodów są podani na liście modeli fotelika samochodowego.

Podczas badań samochodów stwierdzono, że wartości przeciążenia dziecka mogą ulec zdecydowanemu polepszeniu poprzez zastosowanie poduszki z pianki. Jest to powód dla którego zastosowanie poduszki z pianki stało się częścią dopuszczenia do użytkowania dla danych modeli samochodów i jest tym samym elementem ważnym dla bezpieczeństwa.

W przypadku dodatkowego wyściełania z pianki dla fotelika DUO plus ISOFIX chodzi o wkładkę z wysokiej jakości materiału z tworzywa sztucznego, który jest w stanie wytłumić siły pojawiające podczas wypadku. W ten sposób redukowane są wartości przeciążeń działających na dziecko.
Poduszka kładziona jest na siedzisko fotelika, pod obicie.

Główne cechy:

 • Część ważna dla bezpieczeństwa,
 • Polepszenie wartości przeciążeń dziecka,
 • Wysokiej jakości materiał z tworzywa sztucznego.

Fotelik pasuje do:

 • BMW,
 • MINI,
 • Mitsubishi Colt (3-drzwiowy i 5-drzwiowy),
 • Opel Meriva B,
 • Smart forfour i fortwo,
 • Suzuki Swift (EZ, MZ)

Galeria produktu:

performance-pad_duo-plus

Śpiworek

Przytulnie ciepło również w bardzo mroźne dni!

Pokrowiec na nogi do naszego BABY-SAFE grzeje i zabezpiecza Twoje dziecko, w aucie i podczas spaceru w wózku. Jest przeznaczony dla noworodków i niemowlaków do 12 miesiąca. Wyjątkową cechą pokrowców na nogi BRITAX RÖMER jest to, że zamek paska fotelika jest widoczny i zabezpieczony z zewnątrz. W ten sposób można rozpiąć pasy jednym ruchem.

Górną część można otworzyć zamkiem błyskawicznym, tak że zakładanie i zdejmowanie jest bardzo proste. Ten doskonale wykonany pokrowiec na nogi może być stosowany zarówno z pasami 5-punktowymi jak i 3-punktowymi.

W ten sposób Twoje dziecko nawet w zimnych warunkach pogodowych jest optymalnie i ciepło chronione.

Główne cechy:

 • Dostępne we wszystkich kolorach pasujących do wózka,
 • Można stosować ze wszystkimi naszymi wózkami,
 • Ciepły i przyjemny we wszystkich zimnych porach roku.

Galeria produktu:

001002

Obicie letnie BS Plus SHR II

W BRITAX RÖMER opracowaliśmy letnie obicia specjalnie dla poszczególnych fotelików samochodowych, które zapewnią Twojemu dziecku przyjemny komfort siedzenia w gorące dni.

Mechate, miękkie obicie frotte z tkaniny polycotton szczególnie dobrze wchłania wilgoć i dlatego jest idealne na ciepła pogodę. Przyjemnym efektem dodatkowym stosowania obicia letniego jest to, że sam fotelik jest chroniony przed na stałe widocznymi lub jedynie ciężkimi do usunięcia zabrudzeniami.

Obicie letnie składa się z 80% bawełny oraz 20% poliestru i można je prać w temp. 60°C.

Główne cechy:

 • Oryginalne dodatkowe obicie dla optymalnego bezpieczeństwa i ochrony,
 • Miękkie wypełnienie, łącz. z obiciem pasa i pasa krokowego,
 • Modny dodatek dla nowego stylu.

Galeria produktu:

001

Obicie letnie Evolva 1-2-3

W BRITAX RÖMER opracowaliśmy letnie obicia specjalnie dla poszczególnych fotelików samochodowych, które zapewnią Twojemu dziecku przyjemny komfort siedzenia w gorące dni.

Mechate, miękkie obicie frotte z tkaniny polycotton szczególnie dobrze wchłania wilgoć i dlatego jest idealne na ciepła pogodę. Przyjemnym efektem dodatkowym stosowania obicia letniego jest to, że sam fotelik jest chroniony przed na stałe widocznymi lub jedynie ciężkimi do usunięcia zabrudzeniami.

Obicie letnie składa się z 80% bawełny oraz 20% poliestru i można je prać w temp. 60°C.

Główne cechy:

 • Oryginalne dodatkowe obicie dla optymalnego bezpieczeństwa i ochrony,
 • Miękkie wypełnienie, łącz. z obiciem pasa i pasa krokowego,
 • Modny dodatek dla nowego stylu.

Galeria produktu:

001

Obicie letnie First Class Plus

W BRITAX RÖMER opracowaliśmy letnie obicia specjalnie dla poszczególnych fotelików samochodowych, które zapewnią Twojemu dziecku przyjemny komfort siedzenia w gorące dni.

Mechate, miękkie obicie frotte z tkaniny polycotton szczególnie dobrze wchłania wilgoć i dlatego jest idealne na ciepła pogodę. Przyjemnym efektem dodatkowym stosowania obicia letniego jest to, że sam fotelik jest chroniony przed na stałe widocznymi lub jedynie ciężkimi do usunięcia zabrudzeniami.

Obicie letnie składa się z 80% bawełny oraz 20% poliestru i można je prać w temp. 60°C.

Główne cechy:

 • Oryginalne dodatkowe obicie dla optymalnego bezpieczeństwa i ochrony,
 • Miękkie wypełnienie, łącz. z obiciem pasa i pasa krokowego,
 • Modny dodatek dla nowego stylu.

Galeria produktu:

001

Obicie letnie Kidfix

W BRITAX RÖMER opracowaliśmy letnie obicia specjalnie dla poszczególnych fotelików samochodowych, które zapewnią Twojemu dziecku przyjemny komfort siedzenia w gorące dni.

Mechate, miękkie obicie frotte z tkaniny polycotton szczególnie dobrze wchłania wilgoć i dlatego jest idealne na ciepła pogodę. Przyjemnym efektem dodatkowym stosowania obicia letniego jest to, że sam fotelik jest chroniony przed na stałe widocznymi lub jedynie ciężkimi do usunięcia zabrudzeniami.

Obicie letnie składa się z 80% bawełny oraz 20% poliestru i można je prać w temp. 60°C.

Główne cechy:

 • Oryginalne dodatkowe obicie dla optymalnego bezpieczeństwa i ochrony,
 • Miękkie wypełnienie, łącz. z obiciem pasa i pasa krokowego,
 • Modny dodatek dla nowego stylu.

Galeria produktu:

001

Obicie letnie King Plus

W BRITAX RÖMER opracowaliśmy letnie obicia specjalnie dla poszczególnych fotelików samochodowych, które zapewnią Twojemu dziecku przyjemny komfort siedzenia w gorące dni.

Mechate, miękkie obicie frotte z tkaniny polycotton szczególnie dobrze wchłania wilgoć i dlatego jest idealne na ciepła pogodę. Przyjemnym efektem dodatkowym stosowania obicia letniego jest to, że sam fotelik jest chroniony przed na stałe widocznymi lub jedynie ciężkimi do usunięcia zabrudzeniami.

Obicie letnie składa się z 80% bawełny oraz 20% poliestru i można je prać w temp. 60°C.

Główne cechy:

 • Oryginalne dodatkowe obicie dla optymalnego bezpieczeństwa i ochrony,
 • Miękkie wypełnienie, łącz. z obiciem pasa i pasa krokowego,
 • Modny dodatek dla nowego stylu.

Galeria produktu:

001

Obicie Keep Cool Evolva 1-2-3

Pasujące obicie Keep Cool dla Twojego fotelika samochodowego!

BRITAX RÖMER jest pierwszym przedsiębiorstwem, które stosuje materiały zmiennofazowe (technologia PCM – Phase Change Material) w swoich fotelikach dla niemowląt i dzieci. Przez redukcję niepożądanych wahań temperatury, które mogą wpływać na małego pasażera, obicie Keep Cool pomaga w utrzymaniu stałej temperatury skóry. W ten sposób Twojemu dziecku nigdy nie jest za ciepło ani za zimno.

Charakterystyka produktu:

 • Dopasowanie do temperatury ciała,
 • Redukuje przegrzanie,
 • Redukuje pocenie,
 • Redukuje wychłodzenie,
 • Aktywne wyrównywanie temperatury,
 • Niepożądane wahania temperatury zostają wyrównane.

Galeria produktu:

001

Obicie Keep Cool First Class Plus

Pasujące obicie Keep Cool dla Twojego fotelika samochodowego!

BRITAX RÖMER jest pierwszym przedsiębiorstwem, które stosuje materiały zmiennofazowe (technologia PCM – Phase Change Material) w swoich fotelikach dla niemowląt i dzieci. Przez redukcję niepożądanych wahań temperatury, które mogą wpływać na małego pasażera, obicie Keep Cool pomaga w utrzymaniu stałej temperatury skóry. W ten sposób Twojemu dziecku nigdy nie jest za ciepło ani za zimno.

Charakterystyka produktu:

 • Dopasowanie do temperatury ciała,
 • Redukuje przegrzanie,
 • Redukuje pocenie,
 • Redukuje wychłodzenie,
 • Aktywne wyrównywanie temperatury,
 • Niepożądane wahania temperatury zostają wyrównane.

Galeria produktu:

001

Obicie Keep Cool Kidfix

Pasujące obicie Keep Cool dla Twojego fotelika samochodowego!

BRITAX RÖMER jest pierwszym przedsiębiorstwem, które stosuje materiały zmiennofazowe (technologia PCM – Phase Change Material) w swoich fotelikach dla niemowląt i dzieci. Przez redukcję niepożądanych wahań temperatury, które mogą wpływać na małego pasażera, obicie Keep Cool pomaga w utrzymaniu stałej temperatury skóry. W ten sposób Twojemu dziecku nigdy nie jest za ciepło ani za zimno.

Charakterystyka produktu:

 • Dopasowanie do temperatury ciała,
 • Redukuje przegrzanie,
 • Redukuje pocenie,
 • Redukuje wychłodzenie,
 • Aktywne wyrównywanie temperatury,
 • Niepożądane wahania temperatury zostają wyrównane.

Galeria produktu:

001

Obicie Keep Cool King Plus

Pasujące obicie Keep Cool dla Twojego fotelika samochodowego!

BRITAX RÖMER jest pierwszym przedsiębiorstwem, które stosuje materiały zmiennofazowe (technologia PCM – Phase Change Material) w swoich fotelikach dla niemowląt i dzieci. Przez redukcję niepożądanych wahań temperatury, które mogą wpływać na małego pasażera, obicie Keep Cool pomaga w utrzymaniu stałej temperatury skóry. W ten sposób Twojemu dziecku nigdy nie jest za ciepło ani za zimno.

Charakterystyka produktu:

 • Dopasowanie do temperatury ciała,
 • Redukuje przegrzanie,
 • Redukuje pocenie,
 • Redukuje wychłodzenie,
 • Aktywne wyrównywanie temperatury,
 • Niepożądane wahania temperatury zostają wyrównane.

Galeria produktu:

001

Obicie Keep Cool Plus SHR II

Pasujące obicie Keep Cool dla Twojego fotelika samochodowego!

BRITAX RÖMER jest pierwszym przedsiębiorstwem, które stosuje materiały zmiennofazowe (technologia PCM – Phase Change Material) w swoich fotelikach dla niemowląt i dzieci. Przez redukcję niepożądanych wahań temperatury, które mogą wpływać na małego pasażera, obicie Keep Cool pomaga w utrzymaniu stałej temperatury skóry. W ten sposób Twojemu dziecku nigdy nie jest za ciepło ani za zimno.

Charakterystyka produktu:

 • Dopasowanie do temperatury ciała,
 • Redukuje przegrzanie,
 • Redukuje pocenie,
 • Redukuje wychłodzenie,
 • Aktywne wyrównywanie temperatury,
 • Niepożądane wahania temperatury zostają wyrównane.

Galeria produktu:

001

Drugie obicie Evolva 1-2-3 Plus Jet

Na wszelki wypadek – drugie oryginalne obicie!

Oryginalne obicie oraz wkładka naramienna są ważnymi dla bezpieczeństwa cechami naszych fotelików samochodowych. Dlatego doradzamy używanie oryginalnych dodatkowych obić, aby w pełni zagwarantowane były bezpieczeństwo i ochrona Twojego dziecka.

W BRITAX RÖMER wiemy, co to znaczy codziennie podróżować z dzieckiem autem. Coś się zawsze przydarzy. Aby móc wyczyścić to obicie, a jednocześnie nie musieć rezygnować z wybranego designu, proponujemy nieograniczony wybór oryginalnych dodatkowych obić z aktualnej kolekcji, jak również wybrane wzory z poprzednich kolekcji.

Albo skorzystaj po prostu z okazji, aby odświeżyć Twój klasyczny fotelik samochodowy nowym designem lub materiałem – tak jak robimy to na co dzień z wieloma dodatkami!

Miękko wyściełane dodatkowe obicie jest dostępne wraz z obiciem pasa i pasa krokowego oraz można je prać w temp. 30°C.

Charakterystyka produktu:

 • Oryginalne dodatkowe obicie dla optymalnego bezpieczeństwa i ochrony,
 • Miękkie wypełnienie, łącz. z obiciem pasa i pasa krokowego,
 • Modny dodatek dla nowego stylu,

Galeria produktu:

001

Drugie obicie Kid Plus Sict Jet

Na wszelki wypadek – drugie oryginalne obicie!

Oryginalne obicie oraz wkładka naramienna są ważnymi dla bezpieczeństwa cechami naszych fotelików samochodowych. Dlatego doradzamy używanie oryginalnych dodatkowych obić, aby w pełni zagwarantowane były bezpieczeństwo i ochrona Twojego dziecka.

W BRITAX RÖMER wiemy, co to znaczy codziennie podróżować z dzieckiem autem. Coś się zawsze przydarzy. Aby móc wyczyścić to obicie, a jednocześnie nie musieć rezygnować z wybranego designu, proponujemy nieograniczony wybór oryginalnych dodatkowych obić z aktualnej kolekcji, jak również wybrane wzory z poprzednich kolekcji.

Albo skorzystaj po prostu z okazji, aby odświeżyć Twój klasyczny fotelik samochodowy nowym designem lub materiałem – tak jak robimy to na co dzień z wieloma dodatkami!

Miękko wyściełane dodatkowe obicie jest dostępne wraz z obiciem pasa i pasa krokowego oraz można je prać w temp. 30°C.

Charakterystyka produktu:

 • Oryginalne dodatkowe obicie dla optymalnego bezpieczeństwa i ochrony,
 • Miękkie wypełnienie, łącz. z obiciem pasa i pasa krokowego,
 • Modny dodatek dla nowego stylu,

Galeria produktu:

001

Drugie obicie King Plus

Na wszelki wypadek – drugie oryginalne obicie!

Oryginalne obicie oraz wkładka naramienna są ważnymi dla bezpieczeństwa cechami naszych fotelików samochodowych. Dlatego doradzamy używanie oryginalnych dodatkowych obić, aby w pełni zagwarantowane były bezpieczeństwo i ochrona Twojego dziecka.

W BRITAX RÖMER wiemy, co to znaczy codziennie podróżować z dzieckiem autem. Coś się zawsze przydarzy. Aby móc wyczyścić to obicie, a jednocześnie nie musieć rezygnować z wybranego designu, proponujemy nieograniczony wybór oryginalnych dodatkowych obić z aktualnej kolekcji, jak również wybrane wzory z poprzednich kolekcji.

Albo skorzystaj po prostu z okazji, aby odświeżyć Twój klasyczny fotelik samochodowy nowym designem lub materiałem – tak jak robimy to na co dzień z wieloma dodatkami!

Miękko wyściełane dodatkowe obicie jest dostępne wraz z obiciem pasa i pasa krokowego oraz można je prać w temp. 30°C.

Charakterystyka produktu:

 • Oryginalne dodatkowe obicie dla optymalnego bezpieczeństwa i ochrony,
 • Miękkie wypełnienie, łącz. z obiciem pasa i pasa krokowego,
 • Modny dodatek dla nowego stylu,

Galeria produktu:

001

Drugie obicie Safe Plus SHR II

Na wszelki wypadek – drugie oryginalne obicie!

Oryginalne obicie oraz wkładka naramienna są ważnymi dla bezpieczeństwa cechami naszych fotelików samochodowych. Dlatego doradzamy używanie oryginalnych dodatkowych obić, aby w pełni zagwarantowane były bezpieczeństwo i ochrona Twojego dziecka.

W BRITAX RÖMER wiemy, co to znaczy codziennie podróżować z dzieckiem autem. Coś się zawsze przydarzy. Aby móc wyczyścić to obicie, a jednocześnie nie musieć rezygnować z wybranego designu, proponujemy nieograniczony wybór oryginalnych dodatkowych obić z aktualnej kolekcji, jak również wybrane wzory z poprzednich kolekcji.

Albo skorzystaj po prostu z okazji, aby odświeżyć Twój klasyczny fotelik samochodowy nowym designem lub materiałem – tak jak robimy to na co dzień z wieloma dodatkami!

Miękko wyściełane dodatkowe obicie jest dostępne wraz z obiciem pasa i pasa krokowego oraz można je prać w temp. 30°C.

Charakterystyka produktu:

 • Oryginalne dodatkowe obicie dla optymalnego bezpieczeństwa i ochrony,
 • Miękkie wypełnienie, łącz. z obiciem pasa i pasa krokowego,
 • Modny dodatek dla nowego stylu,

Galeria produktu:

001

Ochraniacz dla niemowląt

Maksymalne wsparcie dla najmniejszych!

Zalecana przez lekarzy wkładka została opracowana dla bardzo małych noworodków i wcześniaków.

Wkładka dla noworodków jest wyściełana w szczególności w okolicach głowy, aby podpierać głowę oraz kark noworodka. Noworodki, których mięśnie karku nie są jeszcze wystarczająco rozwinięte, nie są w stanie same podtrzymywać głowy. Dlatego my z firmy BRITAX RÖMER zalecamy stosowanie tej wkładki dla prawidłowego ułożenia i optymalnego komfortu w BABY-SAFE Sleeper.

Materiał, z którego wykonana jest wkładka dla noworodków składa się w 100% z bawełny i może być prany w temp. 30°C.

Charakterystyka produktu:

 • Maksymalne podparcie głowy i karku noworodka,
 • Prawidłowe ułożenie i optymalny komfort,
 • 100 % bawełna

Galeria produktu:

001

Uchwyt na napój i przekąskę

Dzięki temu Ty i Twoje dziecko macie napój zawsze w zasięgu ręki!

Wykonany jest z wysokiej jakości, odpornego tworzywa sztucznego i jest prosty w montażu. Jest stabilny i odpowiedni dla wielu różnych rodzajów butelek oraz puszek.

Uchwyt na napoje wsuwać od tyłu, aż przycisk uchwytu widoczny będzie w otworze w foteliku. Pociągnij go po prostu do przodu i następnie wciśnij w dół w mniejszą szczelinę w foteliku i już jest on gotowy do użycia.

Uchwyt na napoje przeznaczony dla fotelików:

 • KING / KING plus,
 • SAFEFIX plus / SAFEFIX plus TT,
 • KIDFIX / KIDFIX SICT

Charakterystyka produktu:

 • Wysokiej jakości i odporne tworzywo sztuczne,
 • Proste i stabilne w montażu.

Galeria produktu:

001

Folia przeciwdeszczowa BABY-SAFE Sleeper

Pewna ochrona przed wiatrem i pogodą dla Twojego maleństwa!

Ten daszek przeciwdeszczowy został specjalnie opracowany dla BABY-SAFE Sleeper i jest doskonałym uzupełnienie na czas podróży, ponieważ Twoje dziecko może odpoczywać w gondolce ochronione i bezpieczne. Jednocześnie służy jako osłona przed warunkami atmosferycznymi dla Twojego BABY-SAFE Sleeper.Wystarczy rozpakować, naciągnąć i gotowe. Dzięki ściągaczowi na zewnętrznej krawędzi daszka przeciwdeszczowego jest on doskonale zamocowany i bardzo prosty w użyciu. Dzięki osłonie otwarcia można przenosić BABY-SAFE Sleeper np. z wózka do samochodu nawet z daszkiem przeciwdeszczowym, bez zmoczenia dziecka.

Daszek przeciwdeszczowy wykonany jest z miękkiej, odpornej przezroczystej folii, która jest łatwa do utrzymania w czystości, zmywalna, odporna na rozdarcia oraz wysokie i niskie temperatury.

Folia jest zgodna z bardzo wysokimi europejskimi standardami, jak i dyrektywami europejskimi w sprawie ftalanów oraz nie zawiera substancji szkodliwych.

Charakterystyka produktu:

 • Doskonałe mocowanie i prosty w użytkowaniu,
 • Miękka, odporna folia PVC,
 • Bez substancji szkodliwych,
 • 100 % poliester.

Galeria produktu:

001

Folia przeciwdeszczowa BABY-SAFE plus & SHR II

Pewna ochrona przed wiatrem i pogodą dla Twojego maleństwa!

Ten daszek przeciwdeszczowy został specjalnie opracowany dla BABY-SAFE Sleeper i jest doskonałym uzupełnienie na czas podróży, ponieważ Twoje dziecko może odpoczywać w gondolce ochronione i bezpieczne. Jednocześnie służy jako osłona przed warunkami atmosferycznymi dla Twojego BABY-SAFE Sleeper.Wystarczy rozpakować, naciągnąć i gotowe. Dzięki ściągaczowi na zewnętrznej krawędzi daszka przeciwdeszczowego jest on doskonale zamocowany i bardzo prosty w użyciu. Dzięki osłonie otwarcia można przenosić BABY-SAFE Sleeper np. z wózka do samochodu nawet z daszkiem przeciwdeszczowym, bez zmoczenia dziecka.

Daszek przeciwdeszczowy wykonany jest z miękkiej, odpornej przezroczystej folii, która jest łatwa do utrzymania w czystości, zmywalna, odporna na rozdarcia oraz wysokie i niskie temperatury.

Folia jest zgodna z bardzo wysokimi europejskimi standardami, jak i dyrektywami europejskimi w sprawie ftalanów oraz nie zawiera substancji szkodliwych.

Charakterystyka produktu:

 • Doskonałe mocowanie i prosty w użytkowaniu,
 • Miękka, odporna folia PVC,
 • Bez substancji szkodliwych,
 • 100 % poliester,
 • Bez substancji szkodliwych.

Galeria produktu:

001

Adaptery BABY-SAFE

Praktyczny adapter dla grupy 0+ dziecięcych fotelików samochodowych pasuje do wszystkich naszych wózków dziecięcych marki BRITAX oraz wielu wózków innych producentów!

Zaledwie paroma ruchami można przebudować BABY-SAFE wraz z naszym wózkiem dziecięcym w ultramobilny system podróżny. Adapter musi być nałożony na kołyskę oraz w tym samym miejscu połączony z wózkiem dziecięcym i już można wyruszać w drogę – w ten sposób dysponujesz kompletnym systemem podróżnym.
Adapter Baby Safe jest bardzo stabilny oraz szybki i prosty w montażu na fotelikach BABY-SAFE, BABY-SAFE plus oraz BABY-SAFE plus II.

Charakterystyka produktu:

 • Adaptery są zawarte w zakresie dostawy fotelika BABY-SAFE plus SHR II.

Galeria produktu:

001

Tapicerka zagłówka

Tapicerka zagłówka szara
Poduszka pod głowę służy jako wkładka fotelika dla jeszcze większego komfortu dziecka. Daje głowie dziecka pewne podparcie i zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo.

Poduszka pod głowę jest odpowiednia dla następujących fotelików:

 • KING plus,
 • DUO plus,
 • FIRST CLASS plus,
 • ECLIPSE,

Charakterystyka produktu:

 • Maksymalne podparcie głowy i karku noworodka,
 • Podwyższony komfort,
 • Pewniejsze podparcie i więcej bezpieczeństwa,

Galeria produktu:

001

Górny pasek mocujący

Top Tether jest dodatkowym, umieszczonym u góry pasem mocującym, który daje dodatkowy plus dla bezpieczeństwa podczas wypadku.

Zmiany w normie ECE przynoszą postęp w kierunku uniwersalnego mocowania ISOFIX. W tym celu musi być stosowany Top Tether, górny punkt mocowania, który ogranicza ruchy obrotowe fotelika samochodowego w przypadku zderzenia czołowego.

Fotelik DUO plus otrzymuje jako pierwszy fotelik grupy 1 uniwersalne dopuszczenie do użytkowania zgodne z ECE R44/03.

Charakterystyka produktu:

 • Maksymalne podparcie głowy i karku noworodka,
 • Podwyższony komfort,
 • Pewniejsze podparcie i więcej bezpieczeństwa,

Galeria produktu:

001

Ochraniacz na siedzenie samochodowe

2 w 1 – Na wiele zabawek i jednocześnie ochrona tylnej części oparcia twojego przedniego fotela.

Torba na oparcie fotela zapewnia wiele użytecznych i praktycznych kieszeni na przechowywanie wszystkich tych drobnych rzeczy. Gwarantowany prosty montaż na oparciu i dodatkowy sznurek dla idealnego zamocowania. Torba na oparcie fotela dodatkowo chroni tylną część fotela przez zabrudzeniami i zadrapaniami.

Charakterystyka produktu:

 • Chroni siedzenie samochodowe przed uszkodzeniami i zabrudzeniami,
 • Zwiększa stabilność fotelika,
 • Odporny materiał,
 • Proste czyszczenie.

Galeria produktu:

001
Foteliki Rowerowe

Fotelik rowerowy Britax

Przedział wagowy: 9-22 kg

Przedział wiekowy: 9 Miesięcy - 4 Lata

Aby mali pasażerowie mogli być przewożeni bezpiecznie na rowerze, opracował dla fotelików dziecięcych JOCKEY nową, dużą osłonę na szprychy. Fotelik został tak opracowany, ze spełnia europejska norma kontroli DIN EN 14344 badania TÜV/GS. Osłona na szprychy mocowana bezpośrednio do fotelika dziecięcego zapobiega dostaniu się stóp dziecka w szprychy i w ten sposób znacznie minimalizuje ryzyko odniesienia obrażeń. Oparcie z możliwością ustawienia w położenie siedzenia i spoczynkowa przy pomocy uchwytu. Dzięki temu dzieci mogą się wygodnie oprzeć i czerpać przyjemność z jazdy. W wersji JOCKEY Comfort zagłówek posiada regulacje wysokości i można go optymalnie dopasować do wzrostu dziecka. RÖMER JOCKEY jest odpowiedni do rowerów turystycznych i sportowych 26'' i 28'' o średnicy rury wynoszącej 28 do 40 mm i szerokości bagażnika wynoszącej do 150 mm. Siodełko musi być okrągłe.

Główne cechy fotelika

 • Olbrzymia, wbudowana osłona przed szprychami minimalizuje ryzyko urazu,
 • Regulacja zagłówka jedną ręką,
 • Regulacja zagłówka jedną ręką z 9 regulacjami wysokości,
 • Obicie z możliwością odwrócenia na drugą stronę umożliwia zmianę kolorystyki, można je łatwo zdjąć i wyprać,
 • Można go używać z i bez bagażnika,
 • Solidny wspornik ze stali sprężynowej,
 • Wygodny system pasów z wkładaną sprzączką i regulacją jedną ręką,
 • Podnóżki z wielostopniową regulacją.

Galeria produktu:

jockey001jockey002jockey003jockey004jockey005
Nosidełko

Nosidełko Britax Carry Long

Nosidełko Britax Carry Long: miękki pas biodrowy i paski na ramiona równomiernie rozprowadzają ciężar dziecka na ramiona, plecy i biodra rodzica. System pasów z możliwością łatwej regulacji jedną ręką oraz możliwość zakładania nosidełka przez głowę gwarantują większy komfort. Dziecko może być przenoszone w pozycji skierowanej do rodzica lub na zewnątrz. Regulowana podpórka zabezpiecza główkę i szyję dziecka, miękko wykończone otwory na nóżki zwiększają bezpieczeństwo niemowląt ważących od 3,5 do 5 kg, a wyciągane wkładki dla dzieci ważących od 3,5 do 6 kg zapewniają bardziej naturalną pozycję siedzącą i bliskość dziecka.

Produkt wyróżniony certyfikatem Oeko-Tex Standard 100.

Główne cechy fotelika

 • System CarryLong – miękki pas biodrowy z paskami na ramiona równomiernie rozprowadzają ciężar dziecka na ramionach, plecach i biodrach rodzica dając poczucie komfortu nawet w trakcie długotrwałego noszenia,
 • Wyciągana wkładka dla niemowląt zapewnia mniejszym dzieciom naturalną pozycję siedzącą,
 • 100% bawełniany śliniaczek, nadający się do prania w pralkach,
 • Produkt wyróżniony certyfikatem Oeko-Tex Standard 100,
 • Regulacja pasów za pomocą jednej ręki,
 • Prosta konstrukcja ułatwia samodzielne zakładanie i zdejmowanie przez głowę,
 • Regulowane podparcie główki umożliwia trzymanie główki i szyi w najbezpieczniejszej pozycji,
 • Regulowane otwory na nóżki zapewniają większe bezpieczeństwo podczas przenoszenia mniejszych dzieci,
 • Miękko wykończone otwory na nóżki zapewniają maksymalny komfort,
 • Ustawienie przodem lub tyłem do otoczenia pozwala dziecku patrzeć na Ciebie lub otaczający je świat,
 • Skład materiału nosidełka dla dziecka (czarny, granatowy):
  • Materiał zewnętrzny: 100% poliester,
  • Podszewka: 65% poliester, 35% bawełna,
 • Skład materiału nosidełka dla dziecka "Organic":
  • Materiał zewnętrzny: 100% bawełna,
  • Podszewka: 100 % bawełna,

Galeria produktu:

cary-long-001cary-long-002cary-long-003cary-long-004cary-long-005

Dlaczego warto postawić na Britax Affinity?

Rodzice planujący zakup wózka dla swojej pociechy mają nie lada zadanie. Nie ma bowiem jednego modelu, którego zakup rozwiązywałby wszystkie dylematy. Warto jednak, wśród wszystkich dostępnych, wybrać Britax Affinity. Dlatego, że jest to wózek spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodziców.

Przede wszystkim ma charakter uniwersalny - to znaczy, że przeznaczony jest dla dzieci od pierwszych chwil życia do 4 roku życia. Wybór tego wózka eliminuje konieczność zakupu kolejnych modeli w przyszłości.

Ponadto Britax Affinity jest niezwykle wygodny - nie tylko dla dzieci, ale również dla rodziców. Jego prowadzenie nie wymaga siły. Wózek jest bowiem niezwykle lekki i zwrotny. A to wszystko dzięki aluminiowemu stelażowi, regulacji tylnego zawieszenia oraz pompowanym kołom.

Należy również podkreślić, że Britax Affinity - jako jedyny model wózka - posiada system antykradzieżowy. Chodzi o unikalny kod, który można przypisać do własnego nazwiska. Takie działanie skutecznie zniechęca złodziei.

Galeria produktu:

britax affinity baby safebritax affinity blackbritax affinity gondolabritax affinity stelazbritax affinity zlozonybritax affinity

Britax B-AGILE 4 2013 - wózek idealny

Rodzice, którzy przymierzają się do zakupu odpowiedniego wózka nie mają łatwego zadania. W sklepach pojawia się szeroka ich oferta. Przyznać jednak trzeba, że choć niektóre kuszą bardzo niskimi cenami, nie są opcją idealną. Posiadają wiele niedogodności, które stanowią poważną wadę.
Takich problemów nie mają jednak Ci rodzice, którzy zdecydowali się na wózek Birtax B-Agile 4 2013. Czyżby więc był to wózek idealny?
Na pewno jest to model, który dobrze jest wziąć pod uwagę. A to dlatego, że posiada szereg dogodności, które zapewniają komfort podróżowania dzieciom, a jednocześnie są przyjazne dla rodziców.
Wystarczy po pierwsze wspomnieć o udoskonalonym systemie składania. Można zrobić to jedną ręką, bez jakiegokolwiek wysiłku. Czy któryś wózek dawał wcześniej tak zaawansowaną możliwość?
Ponadto na uwagę zasługuje również niezwykła zwrotność tego modelu. Wózek jest bardzo lekki, a przy tym posiada obrotowe kółka przednie. Do tego trzeba dodać również zawieszenie, który pozwala na płynną jazdę.
Powyższe cechy sprawiają, że dla wielu rodziców faktycznie Britax B-Agile 4 nie ma sobie równych.

Galeria produktu:

Warning: No images in given directory. Please check the directoy!

Debug: given directory - http://britax-romer.pl/images/britax/wozki/b-agile4

Britax B-AGILE Double - podwójna przyjemność spacerowania

Prowadzenie wózka dla bliźniaków zwykle jest mało komfortowe. Najczęściej takie modele są dość ciężkie, co nie zachęca do spacerowania. Jednak z myślą o najbardziej wymagających rodzicach powstał Britax B-AGILE Double. To nowoczesny podwójny wózek, oferujący komfort jazdy dzieciom oraz wygodę prowadzenia - rodzicom.
Britax B-AGILE Double jest niezwykle lekki. Jest to spowodowane przede wszystkim wykonanym z aluminium stelażem. Mimo lekkości jest niezwykle wytrzymały. Ponadto na wygodę prowadzenia wózka wpływają zwrotne kółka. Dzięki temu nie trzeba już wkładać zbyt dużo wysiłku, by skręcić.
Britax B-AGILE Dobule - mimo że to jeden wózek, zachowuje się jak dwa oddzielne. Gdy jedno dziecko chce spać, wystarczy wyregulować tylko jedną część wózka. Podobnie jest z budką.
Warto wiedzieć, że wózek ten pozwala na szybkie jego złożenie. Mechanizm został tak skonstruowany, że wystarczy posiadać jedną wolną rękę.
Atutem jest możliwość zainstalowania na ramie wózka nosidełek samochodowych - za pomocą systemu Click&Go.

Galeria produktu:

Britax B-AGILE DUAL + romer baby safeBritax B-AGILE DUAL zlozonyBritax B-AGILE DUAL

Britax B-AGILE 3 - czy warto?

Wybierając wózek, należy kierować się nie tylko jego wyglądem. No bo co nam przyjdzie z wózka, który będzie atrakcyjny wizualnie, ale nie będzie wygodny - ani dla nas, ani dla dziecka. Nie należy się przy tym obawiać, że modele komfortowe nie będą miały ładnego designu. Dowodem na to jest Britax B-AGILE 3.
Jest to nowoczesny wózek, który daje wygodę zarówno dziecku, jak i rodzicom. A to dlatego, że jest niezwykle lekki. Swój niewielki ciężar zawdzięcza aluminiowej ramie, która jest solidna i wytrzymała, a przy tym lekka. Wygodę podczas prowadzenia wózka zapewniają ponadto 3 kółka. Dzięki temu Britax B-AGILE  jest niezwykle zwrotny. To wszystko przekłada się zaś na łatwość prowadzenia, bez konieczności używania siły.
Na uwagę zasługuje również fakt prostego i szybkiego składania wózka. W zasadzie potrzebna jest tylko jedna wolna ręka.
Wózek Britax B-AGILE jest kompatybilny z nosidełkami RÖMER BABY-SAFE. Za pomocą systemu Click&Go można bardzo łatwo zamocować gondolę.
Powyższe rozwiązania sprawiają, że Britax B-AGILE 3 to model, którym warto się zainteresować.

Galeria produktu:

Britax B-AGILE 3britax b-agile 3 + romer baby safe
Wózki Dziecięce

Wózek dziecięcy B-LITE

Przedział wagowy: 0-15 kg

Przedział wiekowy: 0 - 4 Lata

Lekki i kompaktowy wózek B-LITE jest idealny do przejazdów komunikacja miejska lub na zakupy z dzieckiem.
Szybko i łatwo się składa, posiada automatyczna blokadę i łatwo go przenieść. B-LITE jest odpowiedni dla dzieci od pierwszych dni po narodzinach; dysponuje pełną pozycją leżącą idealna dla Państwa niemowlęcia.

Główne cechy fotelika

 • Odpowiedni od urodzenia do 15 kg,
 • Lekki stelaż,
 • Proste kompaktowe złożenie z automatyczną blokadą,
 • Wielostopniowe odchylenie siedziska, w tym pozycja leżąca,
 • Blokowane/obrotowe koła przednie,
 • Kieszeń w daszku,
 • Pakowna siatka na zakupy,
 • Miękkie rączki,
 • Dwustopniowa regulacja pasów,
 • Opony odporne na przebicie,
 • Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa,
 • Zdejmowany daszek.

Galeria produktu:

b-lite001

Wózek dziecięcy B-MOBILE

Przedział wagowy: 0-15 kg

Przedział wiekowy: 0 - 4 Lata

B-MOBILE to lekki wózek zapewniający elastyczność w tworzeniu Systemu Podróżnego, jako że jest zgodny z nosidełkami dla niemowląt BABY-SAFE, BABY-SAFE Sleeper i gondolą. Kompaktowe złożenie ułatwia przechowywanie i przenoszenie, a wielostopniowe odchylenie siedziska zapewnia idealną na noworodków pozycję leżącą.

Główne cechy fotelika

 • Odpowiedni od urodzenia do 15 kg,
 • Proste kompaktowe złożenie z automatyczną blokadą,
 • Doczepiany adapter CLICK & GO ułatwia tworzenie systemów podróżnych,
 • Lekki aluminiowy stelaż,
 • Zawieszenie dla płynnej jazdy,
 • Wielostopniowe odchylenie siedziska, w tym pozycja leżąca,
 • Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa,
 • Blokowane/obrotowe koła przednie,
 • Zdejmowany daszek,
 • Zdejmowany daszek wodoodporny z okienkiem dla niemowląt,
 • Pakowna siatka na zakupy,
 • Opony odporne na przebicie,
 • Zdejmowane obicia dzianinowe.

Galeria produktu:

b-mobile_001b-mobile_002b-mobile_003b-mobile_004b-mobile_005

Wózek dziecięcy B-AGILE

Przedział wagowy: 0-15 kg

Przedział wiekowy: 0 - 4 Lata

B-AGILE ułatwia opiekę nad dzieckiem. Każdy rodzic, który próbował złożyć wózek jednocześnie trzymając dziecko, wie jak trudne to zadanie. Wygodny mechanizm składania B-AGILE może być obsługiwany przy użyciu tylko jednej ręki. Lekki aluminiowy stelaż, doczepiany adapter CLICK & GO do łączenia z kołyskami BABY-SAFE, BABY-SAFE Sleeper lub gondolami oraz pojemny kosz na zakupy tworzą wyjątkowo wygodny System Podróżny. Siedzisko można odchylić również do pozycji leżącej, co umożliwia przewożenie noworodków.

Główne cechy fotelika

 • Wygodny mechanizm składania z automatyczną blokadą pozycji, gwarantujący niewielkie rozmiary po złożeniu,
 • Odpowiedni od urodzenia do 15 kg,
 • Doczepiany adapter CLICK & GO ułatwia tworzenie systemów podróżnych,
 • Lekki aluminiowy stelaż,
 • Koła z mechanizmem szybkiego zwalniania umożliwiają składanie do mniejszych rozmiarów,
 • Proste kompaktowe złożenie z automatyczną blokadą,
 • Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa,
 • Pałąk (włącznie),
 • Opony odporne na przebicie,
 • Zawieszenie dla płynnej jazdy,
 • Wielostopniowe odchylenie siedziska, w tym pozycja leżąca,
 • Duża kieszeń w daszku,
 • Zdejmowany daszek.

Galeria produktu:

b-agile001b-agile002b-agile003b-agile004

Wózek dziecięcy B-SMART

Przedział wagowy: 0-15 kg

Przedział wiekowy: 0 - 4 Lata

B-SMART to wszechstronny wózek ze zdejmowanym siedziskiem, które można ustawić zarówno tyłem jak i przodem do kierunku jazdy. Zintegrowane adaptery umożliwiają założenie nosidełek dla niemowląt BABY-SAFE, BABY-SAFE Sleeper i gondoli bezpośrednio na stelażu, tworząc idealny System Podróżny. Szybkie odczepianie kół od wózka powoduje, że jest on mały po złożeniu.
Dla młodszych dzieci ważnym elementem jazdy jest kontakt wzrokowy z rodzicem. Dlatego BRITAX zaprojektował siedzisko, które można ustawić tyłem do kierunku jazdy, aby dziecko widziało rodzica, a następnie – kiedy dziecko urośnie – ustawić przodem do kierunku jazdy.

Główne cechy fotelika

 • Fotelik ustawiany przodem lub tyłem do kierunku jazdy aby zapewnić kontakt wzrokowy z dzieckiem,
 • Odpowiedni od urodzenia do 15 kg,
 • Wbudowany adapter CLICK & GO ułatwia tworzenie systemów podróżnych,
 • Lekki aluminiowy stelaż,
 • Proste kompaktowe złożenie z automatyczną blokadą,
 • Wielostopniowe odchylenie siedziska, w tym pozycja leżąca,
 • Wciskany hamulec,
 • Regulacja wysokości rączki,
 • Blokowane/obrotowe koła przednie,
 • Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa,
 • Zawieszenie dla płynnej jazdy,
 • Kieszeń w daszku,
 • Opony odporne na przebicie,
 • Szybko zwalniane koła,
 • Pakowna siatka na zakupy,
 • Wygodnie wyściełane siedzisko i wkładki naramienne,
 • Zdejmowany daszek wodoodporny z siatką,
 • Miękkie rączki.

Galeria produktu:

b-smart001b-smart002b-smart003b-smart004b-smart005

Wózek dziecięcy B-DUAL

Przedział wagowy: 0-15 kg

Przedział wiekowy: 0 - 4 Lata

B-DUAL to funkcjonalny wózek z dodatkowym siedzeniem, który łatwo przekształcić w szeregowy, tandemowy System Podróżny dla dwójki dzieci, od ich narodzin aż do postawienia pierwszych kroków. Główne siedzisko można ustawić tyłem lub przodem do kierunku jazdy i posiada pozycję leżącą dla noworodków. B-DUAL jest idealnym rozwiązaniem dla dzieci w różnym wieku lub bliźniąt, ponieważ siedzisko czy nosidełko dla niemowląt można montować przodem lub tyłem do kierunku jazdy.

Główne cechy fotelika

 • Szeregowy, tandemowy System Podróżny,
 • Fotelik ustawiany przodem lub tyłem do kierunku jazdy aby zapewnić kontakt wzrokowy z dzieckiem,
 • Odpowiedni od urodzenia do 15 kg,
 • Dodatkowy, zdejmowany fotelik dla drugiego dziecka,
 • Wbudowany adapter CLICK & GO ułatwia tworzenie systemów podróżnych,
 • Proste kompaktowe złożenie z automatyczną blokadą,
 • Szybko zwalniane koła,
 • Opony odporne na przebicie,
 • Pakowna siatka na zakupy,
 • Regulacja wysokości rączki,
 • Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa,
 • Blokowane/obrotowe koła przednie,
 • Wygodnie wyściełane siedzisko i wkładki naramienne,
 • Wbudowane zawieszenie,
 • Wielostopniowe odchylenie siedziska, w tym pozycja leżąca,
 • Zdejmowany daszek wodoodporny z siatką,
 • Dołączona zdejmowane okrycie na nogi,
 • Miękkie rączki,
 • Kieszeń w daszku.

Galeria produktu:

b-dual001b-dual002b-dual003b-dual004b-dual005
Akcesoria Wózki Spacerowe

Śpiworek

Pokrowiec na nogi chroni i grzeje Twoje dziecko i może być stosowany dla noworodków i dzieci do 3 lat. Dzięki ściąganej części na głowę zapewnia dodatkowe podparcie dla głowy i nóg Twojego dziecka.

Charakterystyka produktu:

 • Dostępne we wszystkich kolorach pasujących do wózka,
 • Można stosować ze wszystkimi naszymi wózkami,
 • Ciepły i przyjemny we wszystkich zimnych porach roku.

Galeria produktu:

001

Miękka gondola

Lekka miękka torba z uchwytami opiera się o siedzenie wózka dziecięcego i jest po prostu mocowana na pasie. Dzięki miękkiemu wyściełaniu i uchwytom możesz w niej wygodnie transportować Twoje dziecko.

Charakterystyka produktu:

 • Dostępne we wszystkich kolorach pasujących do wózka,
 • Zapewnia Tobie i Twojemu dziecku przyjemny komfort noszenia.

Galeria produktu:

001

Gondola

Gondolę można bezproblemowo zamocować na naszych ramach wózków dziecięcych za pomocą systemu CLICK & GO®. Zapewnia ona Twojemu dziecku od urodzenia zupełnie płaską pozycję leżącą, która jest bardzo ważna dla noworodków.

Charakterystyka produktu:

 • Dostępne we wszystkich kolorach pasujących do wózka,
 • Łącznie z miękkim materacem dla komfortu Twojego dziecka,
 • Z miękkim pasem dla dodatkowego bezpieczeństwa,

Galeria produktu:

001

Drugie siedzisko

To dodatkowe siedzenie dla modeli B-DUAL jest odpowiednie dla noworodków, niemowląt i małych dzieci do 15kg oraz zapewnia elastyczne, opcjonalne siedzenie dla drugiego dziecka.

Charakterystyka produktu:

 • Dostępne we wszystkich kolorach pasujących do wózka,
 • Daje Ci więcej elastyczności podczas używania Twojego B-DUAL.

Galeria produktu:

001

Torba

Praktyczna torba do przewijania w modnym stylu kurierskim ma wiele zewnętrznych i wewnętrznych przegródek i łatwe do czyszczenia wewnętrzne wyściełanie. Zawiera dodatkowo podkład do przewijania, torbę termiczną na butelki i praktyczny uchwyt na klucze.

Galeria produktu:

001

Pałąg B-MOBILE

Kiedy Twoje dziecko troszkę podrośnie, to może chwytać za ten pałąk i mieć wiele radości w swoim B-MOBILE.

Charakterystyka produktu:

 • Zapewnia Twojemu dziecku dodatkową zabawę.

Galeria produktu:

001

Folia przeciwdeszczowa B-MOBILE

Pasujący daszek przeciwdeszczowy dla Twojego lekkiego B-MOBILE. Chroni Twoje dziecko przed wiatrem i pogodą oraz utrzymuje obicie w suchości.

Charakterystyka produktu:

 • Doskonałe mocowanie i prosty w użytkowaniu,
 • Miękka, odporna folia PVC,
 • Bez substancji szkodliwych.

Galeria produktu:

001

Folia przeciwdeszczowa B-SMART

Pasujący daszek przeciwdeszczowy dla Twojego lekkiego B-MOBILE. Chroni Twoje dziecko przed wiatrem i pogodą oraz utrzymuje obicie w suchości.

Charakterystyka produktu:

 • Doskonałe mocowanie i prosty w użytkowaniu,
 • Miękka, odporna folia PVC,
 • Bez substancji szkodliwych.

Galeria produktu:

001

Folia przeciwdeszczowa B-DUAL

Pasujący daszek przeciwdeszczowy dla Twojego lekkiego B-MOBILE. Chroni Twoje dziecko przed wiatrem i pogodą oraz utrzymuje obicie w suchości.

Charakterystyka produktu:

 • Doskonałe mocowanie i prosty w użytkowaniu,
 • Miękka, odporna folia PVC,
 • Bez substancji szkodliwych.

Galeria produktu:

001

Adaptery

Za pomocą tej ramy możesz zamocować na Twoim B-DUAL drugą kołyskę, aby móc wygodnie transportować nowonarodzone bliźniaki lub niemowlę i małe dziecko.

Charakterystyka produktu:

 • Daje Ci więcej elastyczności podczas używania Twojego B-DUAL.

Galeria produktu:

001